wynajem samochodów

Wynajem samochodów na miarę potrzeb

Wynajem samochodów przez firmy ma miejsce zwykle na czas szczególnego wydarzenia, wzmożonego ruchu klientów, zamówień itp. nie opłaca się wówczas kupować samochodu na firmę ani też przez cały rok utrzymywać dodatkowego pojazdu. Często też wynajmowane są minibusy na szkolenia, czy do obsługi delegacji gości biznesowych.

Wynajem samochodów dla firm

Samochód to dziś podstawa biznesu. Trudno sobie wyobrazić firmę bez samochodu. Nie zawsze jednak potrzebne są samochody od razu, czy na stałe. Wtedy przydaje się oferta wypożyczenia. Wypożyczalnia samochodów to strzał w dziesiątkę. Wówczas firma może wynająć konkretny samochodów na dany czas, zanim kupi własny samochód, naprawi go itp. Bardzo często to właśnie przestoje w wyniku konieczności naprawy lub w wyniku kolizji są powodem wynajmu aut. Z wypożyczalni samochodów korzystają nie tylko osoby prywatne. To świetny sposób na urlop samochodem, ale również obsłużenie okazji takich jak wesele, czy rodzinne przyjęcie. Ponadto z wynajmu samochodów korzystają firmy i instytucje.

Oferta dla biznesu

Wynajem samochodów dla firm wymaga przygotowania nieco innej oferty jak w przypadku pojedynczego wynajmu okazjonalnego. Zazwyczaj jest to wynajem długoterminowy, a samochody są kupowane z myślą o użytkowaniu przez danego klienta. Coraz częściej samochody są wynajmowane przez pracowników w delegacjach bądź na dojazdy zagraniczne ekip polskich pracowników. Oferta biznesowa posiada również własny cennik, zwykle podlegający konkretnej wycenie w zależności od potrzeb i charakteru użytkowania samochodu.

Wynajem samochodów dla każdego

Bez względu na to czy potrzebujemy wynająć busa, minivana czy terenówkę a może przyczepę taką ofertą dysponuje prawie każda wypożyczalnia aut. Szanująca się wypożyczalnia posiada w swej ofercie zarówno samochody osobowe jak i dostawcze. Paleta usług również winna być szeroka i obejmować nie tylko wynajem aut na telefon, na miejscu ale również przez internet z opcją płatności kartą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *