bolek i lolek

Bolek i Lolek gdzie obejrzeć bajkę poza telewizją?

Bolek i Lolek to bajka animowana często emitowana w telewizji mimo upływu lat. Kreskówka bawi i uczy kolejne pokolenia. Dorośli z rozrzewnieniem zerkają na Bolka z Lolkiem. Mimo iż w bajce niewiele jest dialogów, to muzyka pobudza wyobraźnię i dodaje uroku postaciom. Bogata gestykulacja bohaterów oraz wymowne scenki pełne koloru zapewniają atrakcyjność bajki nawet w porównaniu z animacjami Disneya.

Bolek i Lolek w sieci

Bolka z Lolkiem możemy obejrzeć w wielu portalach internetowych zupełnie nieodpłatnie i co więcej legalnie. Ponadto na bajkę możemy wybrać się do kina. W części kin organizowane są poranki dla najmłodszych, podczas których emitowane są bajki Bolka i Lolka na dużym ekranie. Tak jest między innymi w Bielsku-Białej, gdzie seanse można obejrzeć podczas wycieczki i zwiedzania Wytwórni Filmów Animowanych. Gdy jednak wolimy mniejszy ekran możemy wyposażyć się w płyty DVD z ulubionymi odcinkami lub posiłkować się You Tubem.

Animacja kontra książki

Z uwagi na duże zainteresowanie postaciami kreskówki, Bolek i Lolek dostępny jest także w postaci książek. Co rusz wydawane są nowe przygody Bolka i Lolka świetnie ilustrowane. Część książeczek dedykowana jest maluszkom, część starszakom w wieku przedszkolnym. Ponadto są to postacie na tyle lubiane, że bez trudu możemy kupić liczne gadżety z Bolkiem i Lolkiem jak maskotki, koszulki, długopisy i figurki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *