pierwsze wrażenie na mężczyźnie

Pierwsze wrażenie – na co mężczyzna zwraca uwagę przy kontakcie z kobietą? Lista

Wiele osób uważa, że pierwsze wrażenie jakie pojawia się w momencie poznania danej osoby jest decydujące. Chodzi tutaj zarówno o zwykłe znajomości jak i o kontakty damsko-męskie. Trudno się dziwić, ponieważ mężczyźni to wzrokowcy, co zostało udowodnione nawet przez naukowców. Nic więc dziwnego, że kiedy poznają kobietę to zwracają szczególną uwagę na jej wygląd. Na co szczególnie zwracają oni uwagę?

Pierwsze wrażenie na mężczyźnie? 5 prostych rad

Włosy – od wielu lat istnieje przekonanie, że włosy to atrybut kobiecości. Jeśli są one zdrowe i zadbane, oznacza to dla mężczyzny, iż kobieta o siebie odpowiednio dba. Mężczyźni lubią, kiedy kobieta ma długie, zdrowe i zadbane włosy, ale nie lubią natomiast, kiedy są one przesadnie stylizowane. Szczególnie jeśli chodzi o nadmiar lakieru.

Figura – to bez wątpienia nie umknie żadnemu mężczyźnie. Większość mężczyzn lubi, kiedy kobieta ma naturalne i pełne kształty. Kluczem do sukcesu jest zdrowe odżywianie i ruch, który sprawia, że ciało jest jędrne.

Piersi i dekolt – pomimo, iż jak się okazuje nie jest to pierwsza rzecz, którą oceniają, to jednak zwracają uwagę i na to. Pełny i jędrny dekolt to oznaka młodości i płodności – to podoba się większości mężczyzn.

Naturalność – wielu kobietom wydaje się, że mężczyźni nie dostrzegają doczepianych włosów, rzęs i paznokci, jak się jednak okazuje prawda jest zupełnie inna. Nie lubią oni, gdy kobieta przesadnie ingeruje w swój wygląd.

Skóra – jeśli jest ona jędrna i błyszcząca to jest bardzo atrakcyjna zdaniem mężczyzn. Dlatego też należy o nią odpowiednio dbać.

Jak się okazuje, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie na mężczyźnie, wcale nie trzeba wydawać na siebie fortuny. Ważne jest, aby odpowiednio o siebie zadbać i być naturalną, to z pewnością zostanie zauważone oraz docenione przez mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *